wz
logo2.gif, 46 kB

Junior Šampion DARCY z Kraje kalicha

Nabídka štěňátek / Puppies available

Diossos z Kraje kalicha – chovný pes/ Stud dog

New Qwenn z Budské samoty – chovný pes/ Stud dog11. 12. 2013 NEXI Šlovický vrch má sonograficky potvrzenou březost!!!
Darcy bude znovu otcem!!! Máme velkou radost!;-) Štěňátka by měla přijít na svět kolem 15.1. 2014. Bude to vrh "R" Šlovický vrch. Více info a foto na http://slovickyvrch.unas.cz (v této ch. st. se již Darcyho potomstvo narodilo, a to vrhy "O" a "P"!;-)

18. - 19. 5. 2013 Speciální výstava Knížecí rybník a svod mladých hovawartů!!!
na SV ve třídě otevřené v konkurenci 24 přihlášených psů získali naši hoši DARCY a DIOSSOS známku "výborná", posuzovala paní rozhodčí Beatrix Feix (Německo). Krásných posudků a zadané známky si moc vážíme!!! Naše babína Čoki - ACRO BOHEMIA DRAGONLANCE se předvedla ve třídě veteránů, v konkurenci sedmi fen byla bezkonkurenčně nejstarší - se svými 12-ti lety si vysloužila obdiv posuzujících rozhodčích a získala známku výborná 1 a titul BOV!!! od Margit Bothur (Německo) My jsme na Čoki velmi pyšní a máme z ní nesmírnoou radost, ne pro titul, ale protože se jí stále daří velmi dobře a je to spokojený psí senior!;-) Doufáme, že nám takto vydrží co nejdéle?!;-))) V neděli se konal svod mladých hovawartů, kde jsme se setkali s Darcyho dětmi - vrh T z budské samoty - 9 štěňat z 11!!! a O vrh Šlovický vrch 2 kousky;-) a také se dvěma dětmi "naší" Drahomíry. Všechny odchovy jsme moc rádi viděli! Jsou to skvělí mladí hovawarti a my moc děkujeme páníčkům, že je přivedli ukázat!!!! Těšíme se na další setkání!!!;-)

7. 5. 2013 vrh P Šlovický vrch je na světě!!!
Darcy se stal hrdým otcem 4 krásných dcerušek - tři jsou černé se znaky a jedna je blondýnka;-) Holčičky jsou silné a daří se jim výborně - a my z nich máme velkou radost!;-) jejich mamina Hali pochází a žije ve známé ch. st. Šlovický vrch, pro více info navštivte stránky: http://slovickyvrch.unas.cz (v této ch. st. se již jedno Darcyho potomstvo narodilo, a to vrh "O"!;-)